İlçeden
×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 974
Pazartesi, 18 Mayıs 2015 02:31

H.İhsan Sönmez 7. Kocaeli Kitap Fuarında!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yazar ve şair H.İhsan Sönmez 7. Kocaeli Kitap Fuarında okurlarıyla buluşacak..  Roman, öykü, deneme ve şiir olmak üzere toplam dokuz kitabı yayınlanan Sönmez, 19-23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde saat:14.00-17.00 saatleri arasında A Salon  A 35 No'lu Ferfir Yayınları standında kitaplarını imzalayacak.

Değirmendere'de yaşayan şair ve yazar H.İhsan Sönmez her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yayınlanan kitabı ve diğer kitaplarını imzalamak için okurlarıyla buluşacak. 7. Kocaeli Kitap Fuarı(16-24 Mayıs 2015)  A Salon 35 Nolu Ferfir Yayınları standında 19-23-24 Mayıs 2015 günleri 14.00-17.00 saatleri arasında okurlarıyla buluşacak Sönmez, yeni çıkan Nebula'nın Kuşları ve diğer kitaplarının imzasını yapacak. 

Kitap fuarlarının okur ve yazar buluşmasının gerçekleştiği etkinlikler olduğunu belirten Sönmez" İmza günlerimde okurlarım beni yalnız bırakmıyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. " diyerek tüm okurlarını imza günlerine davet etti. 

H.İhsan Sönmez Kimdir?

Toplumsal içerikli yazıları ile şiir, gezi, öykü, deneme, inceleme, söyleşileri; Gülpınar, Tay, Şehiriçi, Aykırı Sanat, Yaşayan Yarın, Şiiri Özlüyorum, Patikalar, Şehir, Öteki-siz, Bizim Sanat, Uzak Ülke, Lacivertsanat, Akademi Gökyüzü, Aydili, Temrin, Acemi dergileri ile çeşitli gazetelerde yayınlandı. Ulusal edebiyat ve sanat etkinliklerinde toplumsal sanat bilinci, Anadolu dergiciliği, şiir ve sanat üzerine bildiriler sundu. Kendi eserleri dışındaki eser ve ansiklopedilerde yer aldı.

Aykırısanat Dergisi 2005 yılı şiir yarışmasında " Düşlerin Çağrısı" isimle ikincilik ödülü, Değişen Kocaeli Kocaeli Oskarları edebiyat kategorisinde 2008 Yılının edebiyatçısı ödülünü aldı. 

“Bir tutam Gözyaşı Bırak Gizlice” isimli şehitler üzerine yazılmış şiiri, yurdun değişik okullarda şiir okuma yarışmaları için önerildi. Yarışmacı öğrenciler tarafından seslendirildi. Okuyan öğrenciler ödüller aldı.

Edebiyatçılar Derneği, Çağdaş Şair ve Yazarlar Derneği, Yazarlık Akademisi Derneği, Kasyö-Der, Gölcük Temad  üyesidir. Kocaeli, Gölcük, Değirmendere’de yaşamaktadır.

 

Yayımlanmış Eserleri 

Gökkuşağı yere düştüğünde(şiir), Zaman köprüsü(şiir), Deelmina’ya aşk günlüğü(şiir),Ve özgürlük koyun benim dünya adıma(şiir), Mahcup denizler(öykü), İlk cemreyle raks(şiir), Kurşun gölgesinde güneydoğu, Gri Tilki (anı-roman), Yasak delme saati(deneme), Nebulanın Kuşları (şiir)

Okunma sayısı: 7823 Son Düzenlenme Pazartesi, 18 Mayıs 2015 02:37

Yorum Ekle

İşaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun.

Twıtter