Yöreden
Pazar, 13 Eylül 2009 03:52

Kas-Der İftarı Topkapı Kültür Parkta yapıldı

Öğeyi Oyla
(0 oy)
İftar programına katılanlar arasında İstanbul milletvekilleri Murat Başesgioğlu ve Ümit Şafak, Kastamonu milletvekilleri Hakkı Köylü, Hasan Altan, Musa Sıvacıoğlu ve Önceki Burdur vali yardımcısı Ayhan Terzi katıldılar.

Zeytinburnu belediye başkanı Murat Yılmaz, Şişli belediye başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul Büyükşehir belediyesi önceki başkanı A.Müfit Gürtuna’da geceye katılan isimlerdi. 

Abana Rıdvan Oyar, Ağlı Muarem Dinç, Bozkurt Engin Cambaz, Devrekâni Mümtaz Aliustaoğlu, İhsangazi Zühtü Danacı, Pınarbaşı Mehmet Yılmaz, Seydiler Mehmet Şahin, Taşköprü Hüseyin Aslan gibi çok sayıda Kastamonu ilçe belediye başkanları ile Ramsey yönetim kurulu başkanı hemşerimiz Remzi Gür, Reis gıda yönetim kurulu başkanı Mehmet Reis ve çok sayıda iş adamımızla birlikte…

Prof. Dr. Ahmet Maranki, Haseki eğitim ve araştırma hastanesi müdürü hemşehrimiz Latif Çilingiroğlu, Kas- Der’e bağlı 32 Şube başkanlarının tamamı ve yönetim kurulu üyeleri geceye katılanlar arasında yerlerini alırken Abdulkadir Akın, Ali Ünlü, Emin Muç, Murat Güven, Ufuk Acar, Sanatçılarımızdan, Ahmet Taşkın (Ozan), Ahmet Aykin, Bilal Ertural, Cesur Can, Hüseyin Subaşı, Metin Çay, Orhan Canayakın, Onur Eren Demir, Fahrettin Siyamoğlu, Sedat Gündoğdu gibi Kastamonulu sanatçılarımızda geceye katılanlar arasında idiler.
 
Kastamonu Postası 
Okunma sayısı: 2805 Son Düzenlenme Pazar, 05 Nisan 2015 21:02

Yorum Ekle

İşaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun.

Twıtter